Solidny Kross Level B5

Firma Kross jest obecna na polskim rynku od niemal trzydziestu lat. Ten czas był, jak się okazało, wystarczający na to, by stać się rodzimym liderem w branży. Jednoślady tej firmy jednak świetnie się sprzedają nie tylko w kraju, lecz również poza jego granicami. 

Górski Level B5 od Krossa

kross level b5Rowery górskie, z racji swojej uniwersalności cieszą się największą popularnością, ale także najlepszym poziomem sprzedaży. Szacuje się, ze w każdym roku, na tego rodzaju rowery wydaje się kwoty przekraczające kilkaset milionów dolarów. Oczywiście mówimy tu o skali globalnej, nie lokalnej. Kross eksportuje swoje rowery nie tylko na rynek Unii Europejskiej, ale również na inne kontynenty. Nie mały w tym udział modelu Level B5. To rower górski, który spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Rowery z linii Level to flagowe produkcje Krossa, do których producent przykłada bardzo dużą wagę. Stąd nie tylko jego unikalny design, ale również wszystko, co najlepsze w modelach z tego przedziału cenowego. Kross Level B5 to konstrukcja oparta na aluminiowej, lekkiej ramie i wsparta na kołach w rozmiarze dwudziestu dziewięciu cali. To także markowy amortyzator z wysokim, stumilimetrowym skokiem, który zapewni nam komfort nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. O nasze bezpieczeństwo zadbają natomiast mocne, hydrauliczne tarczówki, które sprawdza się niezależnie od rodzaju nawierzchni warunków atmosferycznych. Koszt tego roweru to nieco ponad trzy tysiące złotych.

Pamiętajmy jednak, że sklepy rowerowe całorocznie organizują wyprzedaże i promocje i na pewno przyjdzie moment, w którym i B5 znajdziemy w bardzo atrakcyjnej. Trzeba być jedynie cierpliwym i często sprawdzać strony internetowe wybranych sklepów rowerowych.